26 Серпня, 2021 р., 15:01
Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів. Ті трагічні події російсько-української війни розгорталися на сході України, саме на полях соняхів, які вже поспіли. І саме під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Саме тому сонях повинен бути тим символом Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
06 Серпня, 2021 р., 11:15
30 липня 2021 року на чотирнадцятій позачерговій сесії восьмого скликання було прийнято рішення №311 «Про внесення змін до рішення третьої позачергової  сесії восьмого скликання Шаргородської міської ради №21 від 23.12.2020 року «Про затвердження статутів та положень комунальних підприємств, закладів, установ, організацій в нових редакціях» та затвердження Положення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради».
02 Серпня, 2021 р., 15:43
30 липня 2021 року працівниками комунальної установи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шаргородської міської ради  спільно з працівниками  комунального закладу «Шаргородський музей образотворчого мистецтва» Шаргородської міської ради та комунальної організації «Шаргородський кінотеатр»  був проведений захід, приурочений Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми.
26 Липня, 2021 р., 13:34
26 липня 2021 року директором та соціальними працівниками КУ Територіального центру було відвідано домогосподарства та проведено моніторинг якості надання соціальних послуг підопічним КУ Територіального центру, які надаються  соціальним робітником відділення соціальної допомоги вдома  по с. Перепільчинці  Нелею Мельник.
20 Липня, 2021 р., 14:58
Щоб у році жилося багато, ми дідуха сплели й понесли до хати.
15 Червня, 2021 р., 15:37
15 червня 2021 року відбулась чергова зустріч громадян поважного віку,   членів клубу активного довголіття «Калинове намисто».
19 Травня, 2021 р., 15:00
18 травня 2021 року директором  комунальної установи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шаргородської міської ради Людмилою Каспрук спільно з начальником відділу «Шаргородське бюро правової допомоги» Томашпільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги» Анастасією Дубчак була проведена зустріч  працівників КУ Територіального центру та членів клубу активного довголіття «Калинове намисто», в ході якої  надано безоплатну правову допомогу.
18 Травня, 2021 р., 17:55
Там, за вікном нуртує сьогодення, А тут, де тиша ніби вкопана стоїть, По-своєму святкові і буденні «Законсервовані» миттєвості століть. Щоб ми могли своє вчорашнє знати. Мов книгу знань, щоб погортали час, Довірливо очима експонатів Минуле наше дивиться на нас.