14 Березня, 2024 р., 14:44
Представництво UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, презентує проект мобільного застосунку для жінок, що постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства, або перебувають у групі ризику.
07 Березня, 2024 р., 16:06
У пеклі війни найбільше страждають діти - безпорадні і беззахисні, вони не можуть захиститися від жорстокості ворога і безвідповідальності дорослих. З початку російсько-української війни величезна кількість українських дітей постраждала від збройного конфлікту.
21 Лютого, 2024 р., 10:03
Лише у взаємодії народжується позитивний результат! Тому і надалі комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради працює над тим, що усі дітки Шаргородської міської територіальної громади мали гідний соціальний захист та можливість зростати у повноцінній родині.
21 Лютого, 2024 р., 09:59
В Україні діє така форма сімейного виховання як патронатна сім’я.  Патронатні сім’ї надають комплекс послуг із тимчасового догляду та виховання дітей на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.
30 Січня, 2024 р., 16:30
Національна соціальна сервісна служба України інформує:
15 Січня, 2024 р., 10:02
Вінницька обласна Асоціація  органів місцевого самоврядування спільно з Харківським національним університетом внутрішніх справ відкрили ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЧНОГОГО ЗДОРОВ’Я, діяльність якого забезпечують наукові працівники, практичні психологи зі значним досвідом роботи.
10 Січня, 2024 р., 09:33
Інформація про допомогу для постраждалих осіб від фізичного, психологічного, сексуального та економічного насильства для надавачів послуг, працівників гуманітарних та громадських організацій, представників громад
04 Січня, 2024 р., 15:37
04 січня 2024 року в комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради  фахівцями відділення соціальної роботи Людмилою Білоус та Юлією Волянською для соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома було проведено тренінг з групового курсу управління стресом для дорослих «Самодопомога Плюс»  [Self-Help Plus] (SH+) – другий мультимедійний курс самодопомоги у боротьбі зі стресом за програмою, розробленою Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні.
04 Грудня, 2023 р., 14:56
В рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” 03 грудня 2023 року по центральній вулиці міста Шаргород проведено вуличну акцію з метою привернення уваги жителів міста до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насильства.