17 Квітня, 2024 р., 14:05
Платформа допомоги врятованим
15 Квітня, 2024 р., 14:55
Стрес — це природна реакція на труднощі й загрози. Помірний стрес зазвичай не спричиняє проблем. Утім у разі серйозних потрясінь люди, які проживають тривалий стрес, можуть мати проблеми з психічним та фізичним здоров’ям.
08 Квітня, 2024 р., 16:10
08 квітня 2024 року працівниками відділення соціальної роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради проведено групу зустрічей з батьками-вихователями прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу Шаргородської міської територіальної громади.
08 Квітня, 2024 р., 15:48
З метою розбудови в Україні дієвої системи заходів, спрямованих на попередження (профілактику) виникнення ігрової залежності, на подолання та мінімізацію її негативних наслідків, в м.Києві створено Громадську спілку «Центр відповідальної гри» (RGC).
04 Квітня, 2024 р., 15:49
Соціальні послуги – це заходи з допомоги особам/сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах та не можуть самостійно подолати труднощі.
29 Березня, 2024 р., 08:14
Великдень серед християн вважається найбільшим та найсвітлішим святом в році, яке нагадує людям про перемогу над смертю Ісуса Христа, який помер за гріхи людей і спасіння людського роду від страшних бід, а потім воскрес на третій день.
26 Березня, 2024 р., 14:14
Працівники комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради, незважаючи на ситуацію в країні, продовжують працювати в установленому режимі та щоденно дбають про те, щоб громадяни похилого віку та особи з інвалідністю, отримували необхідні соціальні послуги.
21 Березня, 2024 р., 17:03
Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.
14 Березня, 2024 р., 14:44
Представництво UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, презентує проект мобільного застосунку для жінок, що постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства, або перебувають у групі ризику.
07 Березня, 2024 р., 16:06
У пеклі війни найбільше страждають діти - безпорадні і беззахисні, вони не можуть захиститися від жорстокості ворога і безвідповідальності дорослих. З початку російсько-української війни величезна кількість українських дітей постраждала від збройного конфлікту.