Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Новини

02 Липня, 2024 р., 10:13
01 липня 2024 року Шаргородську міську територіальну громаду відвідала обласна мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі Комунального закладу “Обласний комплексний центр надання соціальних послуг” з метою посилення співпраці у створенні механізмів захисту та надання допомоги постраждалим від домашнього насильства.
27 Червня, 2024 р., 15:52
З метою ефективної співпраці в процесі реалізації експериментального проекту із запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості у Шаргородській міській територіальній громаді, налагодження тісного співробітництва, керуючись прагненнями до взаємовигідних відносин та партнерства, комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради, в особі директора Каспрук Людмили Іванівни, з однієї сторони, і ФОП Паламарчук Марії Володимирівни, з іншої сторони, було підписано Меморандум про співпрацю, який діятиме з 26.06.2024 року безстроково.
05 Червня, 2024 р., 07:52
Вінниччина  – єдиний регіон в Україні, який впровадив за власні кошти унікальну та актуальну послугу, яка направлена на підтримку батьків, що здійснюють догляд за дітьми з інвалідністю.
20 Травня, 2024 р., 11:55
«Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомогти іншим» -  ці слова Івана Франка є сенсом  життя багатьом з нас.
14 Травня, 2024 р., 16:22
14 травня 2024 року в комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради  фахівцем із соціальної роботи відділення соціальної роботи Юлією Каспрук та психологом відділення Катериною Титаренко для працівників відділу соціального захисту та охорони здоров’я Шаргородської міської ради та працівників КУ Центр надання соціальних послуг було проведено сесію з групового курсу управління стресом для дорослих «Самодопомога Плюс»  [Self-Help Plus] (SH+) – другий мультимедійний курс самодопомоги у боротьбі зі стресом за програмою, розробленою Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні.
03 Травня, 2024 р., 08:04
Христове Воскресіння, Паска, Великдень – найжаданіше свято весни для всіх українців. Сьогодні в умовах війни Великдень – це не лише весна, з цим святом пов’язані надії українців на перемогу та відродження України.
24 Квітня, 2024 р., 16:29
Поняття «Торгівля людьми» визначається Законом України від 20.11.2011 № 3739-VI «Про протидію торгівлі людьми», а саме: торгівля людьми – це здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.
19 Квітня, 2024 р., 10:09
Ще в давнину люди навчилися лікувати різні хвороби травами. Вони щиро вірили, що рослини мають чарівну силу. Тому й назви давали їм гучні і промовисті – дивосил, звіробій, чистотіл, календула… Воно й справді, більшість рослин має цілющу здатність.
17 Квітня, 2024 р., 14:05
Платформа допомоги врятованим
15 Квітня, 2024 р., 14:55
Стрес — це природна реакція на труднощі й загрози. Помірний стрес зазвичай не спричиняє проблем. Утім у разі серйозних потрясінь люди, які проживають тривалий стрес, можуть мати проблеми з психічним та фізичним здоров’ям.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора