Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Новини

24 Червня, 2022 р., 14:31
24 червня 2022 року до Шаргородської міської територіальної громади за сприянням благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Руки друзів» від Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні надійшла гуманітарна допомога для підтримки переміщених осіб та громадян України, які постраждали від збройного конфлікту та тимчасово проживають на території громади.
23 Червня, 2022 р., 09:54
З метою забезпечення міжвідомчої співпраці щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми, узгодженості заходів у цій сфері, підвищення їх ефективності, рішенням виконавчого комітету Шаргородської міської ради №80 від 28.04.2022 року в міській територіальній громаді створено координаційну раду з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та протидії торгівлі людьми  та затверджено її склад.
23 Червня, 2022 р., 09:48
Під час воєнного стану сексуальне насильство застосовується для деморалізації мирного населення. Воно означає зґвалтування або будь-який інший напад сексуального характеру, вчинений стосовно жінок, чоловіків або дітей. Його наслідки можуть бути жорстокими та полягати у сильному фізичному та психологічному впливі на жертв та інших свідків.
10 Червня, 2022 р., 10:26
Відповідно до чинного законодавства особи, які вчинили домашнє насильство, несуть кримінальну, адміністративну чи цивільно-правову відповідальність.
08 Червня, 2022 р., 09:48
Законодавство України у сфері протидії домашньому насильству визначає чотири форми насильства: фізичне, сексуальне, психологічне та економічне.
08 Червня, 2022 р., 09:37
Жорстка, звірська війна російської федерації проти усіх українців призвела до жахливих наслідків.
27 Травня, 2022 р., 08:30
Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради в умовах воєнного стану працює у звичному режимі.
26 Травня, 2022 р., 10:21
На жаль, не кожному малюку у нашій державі щастить народитися у благополучній сім’ї, де йому надаються всі умови для повноцінного проживання та виховання. Тому працівниками відділення соціальної роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради проводиться активна робота з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах.
26 Травня, 2022 р., 10:11
На період запровадження воєнного стану спрощено порядок отримання соціальної послуги  догляду вдома лише за заявою особи.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень