17 Жовтня, 2023 р., 14:05
Міністерство соціальної політики України спільно з партнерами розпочинають інформаційну кампанію «ПРИДИВИСЬ» до Європейського дня протидії торгівлі людьми, який відзначатиметься 18 жовтня.
13 Жовтня, 2023 р., 16:28
18 жовтня відзначають Європейський день протидії торгівлі людьми. Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують.
05 Жовтня, 2023 р., 15:06
Кожного року 1 жовтня у нашій державі відзначається Міжнародний день людей поважного віку та День ветерана, що  засвідчує глибоку повагу  до старшого покоління.
02 Жовтня, 2023 р., 11:33
Головним управлінням Національної соціальної сервісної служби у Вінницькій області відповідно до покладених на нього завдань  (Положення про Головне управління, затверджене наказом Нацсоцслужби України від 23.09.2023 №102)
18 Вересня, 2023 р., 11:44
15 вересня 2023 року для працівників соціальної сфери Шаргородської міської ради у рамках проекту «Нова якість реабілітаційної допомоги на Вінниччині», який реалізує Фонд громади «Подільська громада»,  представниками державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля» було проведено інформаційний семінар щодо реабілітаційних послуг та реалізації нових проектів для осіб з інвалідністю.
07 Серпня, 2023 р., 14:27
Фахівці комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради протягом липня 2023 року здійснили перевірки якості  надання соціальних послуг догляду вдома жителям Шаргородської міської територіальної громади: сіл Козлівка, Калинівка, Івашківці, Руданське,  Пасинки.
07 Серпня, 2023 р., 14:27
03 Серпня, 2023 р., 15:08
Домашнє насильство не можна замовчувати, воно потребує ефективного реагування і скоординованих дій.
02 Серпня, 2023 р., 09:28
30 липня у світі відзначають Всесвітній день протидії торгівлі людьми!
26 Липня, 2023 р., 14:00
30 липня у світі відзначають Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують.