08 Червня, 2022 р., 09:48
Законодавство України у сфері протидії домашньому насильству визначає чотири форми насильства: фізичне, сексуальне, психологічне та економічне.
08 Червня, 2022 р., 09:37
Жорстка, звірська війна російської федерації проти усіх українців призвела до жахливих наслідків.
27 Травня, 2022 р., 08:30
Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради в умовах воєнного стану працює у звичному режимі.
26 Травня, 2022 р., 10:21
На жаль, не кожному малюку у нашій державі щастить народитися у благополучній сім’ї, де йому надаються всі умови для повноцінного проживання та виховання. Тому працівниками відділення соціальної роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради проводиться активна робота з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах.
26 Травня, 2022 р., 10:11
На період запровадження воєнного стану спрощено порядок отримання соціальної послуги  догляду вдома лише за заявою особи.
25 Травня, 2022 р., 09:31
20 травня 2022 року на двадцять першій сесїї міської ради 8 скликання було прийнято рішення № 470 «Про затвердження Комплексної програми підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми у Шаргородській міській територіальній громаді на 2022-2025 роки» з низкою заходів, які будуть виконані в ході виконання Комплексної програми.
25 Травня, 2022 р., 09:30
Досить часто особи, які постраждали від домашнього насильства, не знають куди можна звернутися за допомогою, і тому про те, що сталося – замовчують, чим ще більше погіршують ситуацію.
24 Травня, 2022 р., 10:39
Шаргородською міською радою проводиться видача засобів реабілітації  (ходунки, милиці, палиці, інвалідні візки) маломобільним особам з числа внутрішньо переміщених осіб Шаргородської міської територіальної громади.
24 Травня, 2022 р., 10:32
Жінки та діти, які змушені покинути Україну через військову агресію росії та прямують до сусідніх країн, стикаються з ризиками торгівлі людьми. Водночас чоловіки, що залишаються всередині країни, також можуть стати здобиччю торговців людьми. Втрата роботи і доходу внаслідок війни, обмежені можливості забезпечити головні потреби внутрішньо переміщених осіб, біженців та постраждалого від війни населення призведуть до подібних зростання ризиків.
02 Травня, 2022 р., 15:07
Вінницьким обласним центром соціальних служб започатковано роботу обласної лінії психологічної підтримки.