Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Шукаємо кандидатів в патронатні вихователі

Дата: 21.02.2024 09:59
Кількість переглядів: 82

В Україні діє така форма сімейного виховання як патронатна сім’я.  Патронатні сім’ї надають комплекс послуг із тимчасового догляду та виховання дітей на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.

Для роботи патронатними вихователями комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» шукає сім’ї, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

Якщо Ви маєте досвід виховання власних дітей, проживаєте на власній житловій площі в територіальній громаді Шаргородської міської ради, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо нову роботу — сімейний патронат.

Патронатний вихователь – це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі  здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у патронатну сім’ю, та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я. Сім’я патронатного вихователя – це родина, в якій один із її членів, на професійній основі, виконує обов’язки патронатного вихователя. 

Патронатними вихователями можуть бути громадяни України:

-  віком від 35 до 60 років (для жінки) і від 35 до 65 років (для чоловіка);

-  проживають на спільній житловій площі;

-  мають позитивний досвід виховання дітей, одна (один) з яких не працює;

-  пройшли курси спеціальної підготовки;

-  відповідають іншим вимогам, визначеним у чинному законодавстві.

Держава фінансово підтримує такі сім’ї та виплачує відповідні допомоги.

Соціальна допомога та грошове забезпечення призначаються і виплачуються з дня влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя до дня її вибуття з такої сім’ї включно та поновлюються у разі наступного влаштуванні дитини в сім’ю патронатного вихователя.

Розмір соціальної допомоги становить 2,5 прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку на місяць, для дітей з інвалідністю - 3,5 прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку на місяць. Соціальна допомога виплачується на кожну влаштовану в сім’ю патронатного вихователя дитину.

Розмір грошового забезпечення становить п’ять прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць.

Тому, всіх небайдужих до долі знедолених дітей просимо звертатись, для надання більш конкретної та детальної інформації, до комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради за адресою: вул. Героїв Майдану, 224, каб.04, цокольне приміщення.

КУ Центр надання соціальних послуг

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора