02 Лютого, 2023 р., 09:28
Раніше ВПО, які повернулися на місце постійного проживання, могли скористатися цим сервісом у застосунку Дія. Тепер скасування статусу доступне і на порталі.
29 Грудня, 2022 р., 15:59
З 1 січня 2023 року автоматичне нарахування допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам буде продовжено.
14 Грудня, 2022 р., 08:04
Як отримати допомогу на проживання для внутрішньо переміщених осіб?
06 Грудня, 2022 р., 16:37
На Вінниччині запрацював Telegram бот «ВінСоцБот», який містить уніфіковану інформацію про доступні послуги та допомогу для місцевих мешканців та внутрішньо переміщених осіб під час військового стану.
22 Листопада, 2022 р., 13:52
Для того, щоб отримати щеплення, потрібно звернутися в будь-яку поліклініку до будь-якого лікаря, який надає первинну медичну допомогу (терапевт/педіатр/сімейний лікар). Для підписання декларації мати місце реєстрації у цьому ж населеному пункті не потрібно та підписання декларації з цим лікарем не потрібне.
10 Листопада, 2022 р., 14:32
На отримання допомоги мають право ВПО, інформація про яких міститься в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб (далі - ЄІБДВПО).
08 Листопада, 2022 р., 11:13
ВПО – це громадянин України, іноземець або особа без громадянства, яка перебуває на території України на законних підставах та має право на постійне проживання в Україні, яка залишила або покинула своє місце проживання в результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру – тобто обставин, визначених у ст.1 Закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України».
26 Жовтня, 2022 р., 11:10
До відома внутрішньо переміщених осіб
26 Жовтня, 2022 р., 09:24
Чи може переселенець змінити прихисток? Скільки треба буде платити за таке житло? Де шукати безкоштовне місце для проживання? Як бути, якщо потрібне житло зі спеціальними умовами (скажімо, для немовляти чи маломобільної людини)? На яку компенсацію та за яких умов можуть розраховувати ті, хто приймає переселенців? Десятки подібних запитань турбують сьогодні українців.