06 Жовтня, 2022 р., 16:23
Внутрішньо переміщені особи мають можливість отримати безоплатні ліки та гарантовану державою медичну допомогу.
05 Жовтня, 2022 р., 09:55
Розпочинається набір учасників на третій потік Всеукраїнського онлайн-проєкту «Єдина Україна».
22 Вересня, 2022 р., 15:37
За даними Міжнародної організації з міграції, станом на 1 вересня 6,9 млн осіб стали внутрішньо переміщеними. Зараз їм необхідно зрозуміти, які права вони мають і яку допомогу можуть отримати під час війни.
28 Липня, 2022 р., 10:16
Про те, як внутрішньо переміщені особи можуть отримати медичну допомогу в області розповіла директор Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольга Задорожна.
07 Липня, 2022 р., 09:54
Примусова праця: як розпізнати та уникнути. Пам’ятка для вимушених переселенців
28 Червня, 2022 р., 13:35
Нещодавно до Шаргородської міської територіальної громади за сприянням благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Руки друзів» від Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні надійшла гуманітарна допомога для підтримки переміщених осіб та громадян України, які постраждали від збройного конфлікту.
13 Червня, 2022 р., 12:37
Внутрішньопереміщені особи, які через військову агресію рф були змушені змінити своє місце проживання в межах України, можуть отримати консультації лікаря вузької спеціалізації у будь-якому місті.
13 Червня, 2022 р., 08:31
Якщо ви залишили свій дім, рятуючись від небезпеки, але не перетнули кордон, ви є внутрішньо переміщеною особою.