Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

13 Травня, 2021 р., 09:58
Шаргородська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора відділу з питань реєстрації  виконавчого комітету міської ради.
05 Травня, 2021 р., 08:28
Шаргородська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти Шаргородської міської ради:
28 Квітня, 2021 р., 14:32
Шаргородська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста  відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету міської ради (віддалене місце роботи у с. Слобода-Шаргородська).
25 Лютого, 2021 р., 17:21
Шаргородська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шаргородської міської ради:
24 Лютого, 2021 р., 09:52
           Шаргородська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу доходів управління фінансів та економічного розвитку Шаргородської міської ради.
18 Лютого, 2021 р., 11:17
   Шаргородська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста  відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету міської ради (віддалене місце роботи у с. Політанки).
18 Лютого, 2021 р., 11:13
     Шаргородська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста  відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету міської ради (віддалене місце роботи у с. Писарівка).
18 Лютого, 2021 р., 11:02
     Шаргородська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста  відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету міської ради (віддалене місце роботи у с.Перепільчинці).
18 Лютого, 2021 р., 10:56
     Шаргородська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста  відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету міської ради (віддалене місце роботи у с. Копистирин).
18 Лютого, 2021 р., 10:41
    Шаргородська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста  відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету міської ради (віддалене місце роботи у с. Конатківці).