Відділ соціального захисту та охорони здоров'я Шаргородської міської ради

1. Встановлення статусу учасника війни особам які народилися до 31.12.1932 року із поважних причин немають можливості подати документи, що підтверджують факт роботи під час війни 1941-1945рр..

2. Виплата грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування  інвалідам.

3. Надання статусу та видача посвідчень члена сім’ї загиблого (померлого)   ветерана війни, ветерана праці, учасника війни, інваліда війни.

4. Видача посвідчень особам з  інвалідністю та дітям з інвалідністю.

5. Збір документів та підготовка особової справи для оформлення пенсіонерів до психоневрологічних інтернатів, геріатричних пансіонатів.

6. Збір документів та підготовка особової справи для видачі направлення особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю до реабілітаційних установ сфери управління мінсоцполітики.

7. Збір документів для видачі направлення для проходження  обласної МСЕК для взяття на облік для забезпечення осіб з інвалідністю автомобілем.

8. Видача дублікатів посвідчень громадянам, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи та посвідчень вдови (вдівця) постраждалих внаслідок чорнобильської катастрофи.

9. Надання послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня».

10. Надання виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

11. Призначення монетизації одноразової допомоги «пакунок малюка».