24 Травня, 2022 р., 10:40
Шаргородською міською радою проводиться видача засобів реабілітації  (ходунки, милиці, палиці, інвалідні візки) маломобільним особам з числа внутрішньо переміщених осіб Шаргородської міської територіальної громади.
23 Травня, 2022 р., 09:35
В умовах активної фази російської агресії на більшій частині України зросла внутрішня міграція, а отже необхідність пошуку місця роботи.
06 Травня, 2022 р., 18:42
Сьогодні 6 травня  до  Шаргородської територіальної громади доставлено  гуманітарний вантаж (продовольчі набори, дитяче харчування,  дитяче та доросле взуття, одяг, питна вода, засоби гігієни та інше) від обласного штабу військової адміністрації та народного депутата України Ірини Борзової  для осіб, які тимчасово переміщені із місць активних бойових дій.
05 Травня, 2022 р., 09:57
06 травня 2022 року об 11.00 год. у Центрі культури і дозвілля (м.Шаргород, будинок культури) відбудеться вистава для дітей «Гусеня» за участі Вінницького академічного обласного театру ляльок «Золотий ключик».
03 Травня, 2022 р., 12:54
Дорогі гості нашого міста! Шаргородщина спокін віків славиться своєю гостинністю. Це унікальне місце на Поділлі знане своєю толерантністю і доброзичливістю, місце міжконфесійного миру та зустрічі культур.
27 Квітня, 2022 р., 15:47
До Шаргородської територіальної громади, із зони активних бойових дій, продовжують прибувати тимчасово переміщені особи. Усі вони, насамперед, реєструються у ЦНАПі міської ради, де їм і допомагають знайти прихисток.
27 Квітня, 2022 р., 11:14
Відділ соціального захисту та охорони здоров’я міської ради вкотре повідомляє, що внутрішньо переміщені особи, які проживають на території Шаргородської міської територіальної громади та зареєстровані у Центрі з розміщення ВПО (ЦНАП), за необхідності, можуть отримати первинну та вторинну медичну допомогу в закладах охорони здоров’я Шаргородщини.
26 Квітня, 2022 р., 14:44
Підтримка людей, які постраждали від війни і наразі проживають на території Шаргородської територіальної громади,  є надзвичайно важливою.
22 Квітня, 2022 р., 09:45
Цьогорічні Великодні свята чимало внутрішньо переміщених осіб зустрічають  на теренах Шаргородщини.
21 Квітня, 2022 р., 16:13
Шаргородською міською радою постійно проводиться видача гуманітарної допомоги  внутрішньо  переміщеним особам та громадянам України, які постраждали від збройного конфлікту та тимчасово проживають на території Шаргородської міської територіальної громади.