30 Липня, 2021 р., 14:09
30 липня у світі відзначають Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують.
26 Липня, 2021 р., 13:34
26 липня 2021 року директором та соціальними працівниками КУ Територіального центру було відвідано домогосподарства та проведено моніторинг якості надання соціальних послуг підопічним КУ Територіального центру, які надаються  соціальним робітником відділення соціальної допомоги вдома  по с. Перепільчинці  Нелею Мельник.
20 Липня, 2021 р., 14:58
Щоб у році жилося багато, ми дідуха сплели й понесли до хати.
08 Липня, 2021 р., 11:30
07 липня 2021 року директором та соціальними працівниками КУ Територіального центру було відвідано домогосподарства та проведено моніторинг якості надання соціальних послуг підопічним КУ Територіального центру, які надаються  соціальним робітником відділення соціальної допомоги вдома  по с. Копистирин Байваровською Тамарою Іванівною.
15 Червня, 2021 р., 15:37
15 червня 2021 року відбулась чергова зустріч громадян поважного віку,   членів клубу активного довголіття «Калинове намисто».
19 Травня, 2021 р., 15:00
18 травня 2021 року директором  комунальної установи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шаргородської міської ради Людмилою Каспрук спільно з начальником відділу «Шаргородське бюро правової допомоги» Томашпільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги» Анастасією Дубчак була проведена зустріч  працівників КУ Територіального центру та членів клубу активного довголіття «Калинове намисто», в ході якої  надано безоплатну правову допомогу.
18 Травня, 2021 р., 17:55
Там, за вікном нуртує сьогодення, А тут, де тиша ніби вкопана стоїть, По-своєму святкові і буденні «Законсервовані» миттєвості століть. Щоб ми могли своє вчорашнє знати. Мов книгу знань, щоб погортали час, Довірливо очима експонатів Минуле наше дивиться на нас.
12 Травня, 2021 р., 10:39
Раннє втручання - втрутимося в проблему раніше, ніж вона втрутиться в життя дитини
21 Квітня, 2021 р., 15:49
21 квітня 2021 року директором та працівниками КУ Територіального центру проведено моніторинг якості надання соціальних послуг соціальним робітником відділення соціальної допомоги вдома  по с.Слобода-Шаргородська Романець Надією Олексіївною.
01 Квітня, 2021 р., 16:20
Великдень - це головне свято року в церковному календарі, коли християни згадують чудо Воскресіння Ісуса Христа.