Моніторинг якості надання соціальних послуг підопічним відділення соціальної допомоги вдома КУ Центр надання соціальних послуг

Дата: 07.08.2023 14:27

Фахівці комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради протягом липня 2023 року здійснили перевірки якості  надання соціальних послуг догляду вдома жителям Шаргородської міської територіальної громади: сіл Козлівка, Калинівка, Івашківці, Руданське,  Пасинки.

В ході перевірки особлива увага зверталась на виконання заходів, зазначених в індивідуальних планах та на якісне надання послуг відповідно до Державного стандарту догляду вдома.

Загалом відвідали 105 підопічних  КУ Центр надання соціальних послуг та отримали позитивні відгуки про роботу соціальних робітників, а також слова вдячності за їх щоденну турботу і тепло. Адже усі підопічні забезпечені водою, паливом, продуктами харчування та ліками. Відвідування здійснюються згідно встановленого графіку.

Робота соціального робітника складна, вимагає  бути уважним, тактовним і терплячим, допомагаючи людям похилого віку.

Щодня соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома поспішають до своїх клієнтів для того, щоб надати їм допомогу у самообслуговуванні, веденні домашнього господарства, оплаті комунальних послуг, оформленні документів, обробітку присадибних ділянок. Вкрай важливу роль відіграє психологічна підтримка, адже часто соціальні робітники є єдиним джерелом інформації та зв’язком клієнтів із зовнішнім світом.

Підопічні щиро дякують соціальним робітникам за тепло і турботу, за щоденну працю за будь-якої погоди.

КУ Центр надання соціальних послуг