04 Грудня, 2023 р., 13:07
Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.
01 Грудня, 2023 р., 08:49
30 листопада 2023 року для працівників комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради був проведений інструктаж з питань пожежної безпеки.
30 Листопада, 2023 р., 14:03
Стрес – це відчуття перенапруження через життєві проблеми та загрози.
30 Листопада, 2023 р., 13:33
Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради з настанням холодів турбується про тепло та затишок в оселях своїх підопічних, яких в установі є 325 осіб.
29 Листопада, 2023 р., 13:25
28 листопада 2023 року в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в Шаргородській міській територіальній громаді відбувся круглий стіл на тему: «Реалізація державної політики щодо запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі,  проблеми та шляхи вирішення» за участі директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради Людмили Каспрук,  інспекторів з ювенальної превенції сектору превенції відділення Жмеринського РВП ГУНП у Вінницькій  області Ауріки Липко та Руслана Форостяного, поліцейського офіцера Шаргородської територіальної громади, капітана поліції Юрія Краковецького, головного спеціаліста – бухгалтера служби у справах дітей Шаргородської міської ради Сніжани Бабій та спеціалістів відділення соціальної роботи КУ Центр надання соціальних послуг Людмили Білоус та Юлії Волянської.
28 Листопада, 2023 р., 14:25
Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.
28 Листопада, 2023 р., 13:29
Скажи "НІ" домашньому насильству
03 Листопада, 2023 р., 13:38
02 листопада 2023 року  в Шаргородській міській територіальній громаді  представниками Асоціації  захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця» було надано гуманітарну допомогу (продуктовий набір), придбаний за фінансової підтримки Асоціації  допомоги та сприяння,  Японія (Association for Aid and Reliet, Japan ), в рамках проекту «Допомога, підтримка, розвиток під час війни людей з інвалідністю, у тому числі дітей, ВПО з інвалідністю та людей похилого віку».
03 Листопада, 2023 р., 13:17
Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» повідомляє про можливість забезпечити послугу Тимчасовий відпочинок для батьків, які виховують дітей з інвалідністю.
03 Листопада, 2023 р., 13:16
Сім’я відіграє в житті кожної людини найважливішу роль. З самого народження нас оточують найрідніші люди — мама й тато. Вони вчать всьому: ходити, говорити, думати. Вони годують, одягають, піклуються про здоров’я. Вчать бути добрими, чемними. Всі люди мріють про щасливу родину. Але для цього кожен повинен докласти багато зусиль щоби уникати конфліктів.