16 Липня, 2024 р., 12:28
Міський голова Володимир Барецький привітав сьогодні працівників Центру фінансово-господарського обслуговування закладів освіти Шаргородської міської ради з професійним святом – Днем бухгалтера.
15 Липня, 2024 р., 12:32
На сьогоднішній день у світі та Україні зберігається напружена ситуація щодо африканської чуми свиней. У 2024 році підтверджено більше 17 випадків захворювання свиней на африканську чуму. Фіксували випадки як у приватних господарствах так і у дикій природі.
15 Липня, 2024 р., 12:22
Державна програма ініційована ветеранською спільнотою та підтримана спільно Міністерством у справах ветеранів війни України та Міністерством охорони здоров’я України.
15 Липня, 2024 р., 08:32
Ми горді тим, що наша Батьківщина – Україна, а ми сильний і вольовий народ!
11 Липня, 2024 р., 16:17
Зростаюча спека може становити ризики для здоров’я, такі як втома, зневоднення, запаморочення та загострити існуючі серцево-судинні захворювання. Крім того, збереження їжі може стати складним завданням, особливо без регулярного електропостачання.
11 Липня, 2024 р., 16:15
Міський голова Володимир Барецький зустрівся сьогодні з нашими закордонними друзями – делегацією Університету WSG University в Бидгощі (Польща), яку очолив канцлер університету Філіп Сікора. Спілкувався також із деканом до справ навчання і міжнародних процесів університету Світланою Кашубою та деканом до справ регіональної співпраці  Робертом Брудніцким.
11 Липня, 2024 р., 11:49
Питання особистих кордонів - питання безпеки дитячого простору самостійності. Вчасно сказати «Ні», розповісти рідним про «секрет», який зовсім не «секрет», висловлюватися, коли хтось порушує особисті кордони та сміливо казати, коли щось неприйнятно і неприємно - важлива навичка підлітка. Правила безпеки публічного, соціального, особистого, інтимного простору важливі для всіх  і у будь якому віці.
11 Липня, 2024 р., 11:45
Інтернет-мережею шириться інформація щодо штрафів для власників генераторів за перевищення рівня шуму під час роботи приладів — із посиланням на санітарно-гігієнічні норми України, затверджені МОЗ України. Відповідні повідомлення також поширюються користувачами через месенджери.
11 Липня, 2024 р., 11:39
До уваги жителів громади!