10 Липня, 2024 р., 11:00
Чоловікам, які проживають не за місцем прописки, необхідно написати заяву та встати на військовий облік за місцем фактичного проживання.
10 Липня, 2024 р., 09:08
Діти питають коли наступне заняття, коли лише прийшли на чергове - це успіх.
09 Липня, 2024 р., 13:38
Центр Життєстійкості Шаргородської ТГ  продовжує працювати над виконанням програми підтримки різних категорій жителів Шаргородської територіальної громади.   Відвідали родини наших полеглих воїнів сіл Плебанівка, Руданське, Носиківка та Андріївка. Доземний уклін і глибока пошана кожній родині, чиї рідні поклали своє життя за Україну!
09 Липня, 2024 р., 13:25
Такі погодні умови можуть негативно впливати на самопочуття людей, призвести до ускладнення роботи комунальних служб, енергетичних підприємств, погіршення умов життєзабезпечення населення.
09 Липня, 2024 р., 13:24
На сьогоднішній день питання впровадження енергозберігаючих практик у повсякденному житті набуває дедалі більшої актуальності. Наразі гостро постає питання енергозбереження  серед населення та, відповідно, економії енергоресурсів, у тому числі споживання електроенергії. Адже це не лише економічна вигода для споживачів та зменшення навантаження на електричні мережі, а також збереження довкілля для наших нащадків.
09 Липня, 2024 р., 13:23
В Україні офіційно можна стати посмертним донором органів. Для цього за життя потрібно написати відповідну згоду.
09 Липня, 2024 р., 13:18
07.07.2024 року о 19 год. 30 хв. на пункт звязку ДПРЧ-34 м. Шаргород надійшла інформаціявід чергового  Шаргородського відділення  поліції про те, що на місцевому ставку с. Будне Шаргородської міської ТГ було виявлено тіло загиблого. Загиблий житель с. Будне 1968 р.н., загинув під час купання у ставку 07.07.2024 року.
09 Липня, 2024 р., 13:15
Станом на 5 липня 2024 року ГС “Українська мережа за права дитини” повернула на територію вільної України 109 дітей, які стали потерпілими насильницького переміщення на тимчасово окупованих територіях України або депортації у російську федерацію.
09 Липня, 2024 р., 12:59
Титани сьогодні – це не міф, а реальність… Вони існують, одягнені у піксель, з важким, стомленим поглядом, повним вірою у ПЕРЕМОГУ. Щоб підтримати наших Захисників 7 липня ми працювали заради спільної справи. Цього разу у виступі приймали участь: солісти Плебанівського будинку культури Софія Крущук, Ліза Добровольська, Людмила Салямон, Анна Мокра, Людмила Старосуд, вокальний жіночий ансамбль «Берегиня» та хореографічний гурток (керівник Людмила Салямон). Окрасою благодійного заходу був наш муніципальний духовий оркестр (керівник Павло Чайковський).
08 Липня, 2024 р., 13:51
Запрошуємо підприємців та зацікавлених у створенні та розвитку власної справи мешканців громад Вінниччини взяти участь в дослідженні!