25 Квітня, 2024 р., 08:51
Постанова Шаргородської міської територіальної виборчої комісії №66 від 19.04.2024 р. «Про визнання обраним депутатом Шаргородської міської ради наступного за черговістю кандидата в депутати в єдиному виборчому списку від ПП Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
24 Квітня, 2024 р., 16:29
Поняття «Торгівля людьми» визначається Законом України від 20.11.2011 № 3739-VI «Про протидію торгівлі людьми», а саме: торгівля людьми – це здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.
24 Квітня, 2024 р., 09:34
У зв’язку із нетиповими погодними умовами на окремих полях Вінницької області розпочалось цвітіння ріпаку.
23 Квітня, 2024 р., 16:20
Грунтово-кліматичні умови Вінницької області досить сприятливі для розвитку сільського господарства, зокрема для вирощування озимої пшениці, ярих зернових культур, цукрових буряків тощо. Вінниччина є одним із найпотужніших аграрних регіонів України. Щороку з приходом весни фермери, які займаються вирощуванням овочів, фруктів, городини, сільськогосподарських культур, використовують пестициди та ЗЗР задля отримання щедрого врожаю. Не забувають про ці засоби і власники приватних городів у селах та містах області.
23 Квітня, 2024 р., 16:12
Дайджест новин культури громади
23 Квітня, 2024 р., 09:42
З 21 по 27 квітня Європейський регіон ВООЗ відзначає Європейський тиждень імунізації (EIW).
22 Квітня, 2024 р., 20:04
Вітаю іудейську громаду Шаргородщини зі світлим святом Песах, зі святом свободи та відродження.
22 Квітня, 2024 р., 19:26
Сьогодні Шаргородщина попрощалась із Захисницею рідної землі Лідовою Альоною Василівною з села Теклівка. В останній земний шлях вірну доньку України проводжали рідні та близькі, бійці ЗСУ, представники влади, однокласники, друзі, знайомі та односельчани.
22 Квітня, 2024 р., 09:21
За ініціативою Європейського регіону ВООЗ в усіх країнах світу в останній тиждень 24-30 квітня, відзначається Всесвітній тиждень імунізації, для захисту людей від інфекційних хвороб, які небезпечні своїми ускладненнями, що можуть призвести до інвалідності, а деякі - навіть до смерті, яким можна запобігти за допомогою вакцинації.
22 Квітня, 2024 р., 09:16
Сьогодні, 22 квітня, Шаргородська територіальна громада проводжатиме в останню путь Захисницю України, нашу землячку з села Теклівка - Лідову Альону Василівну.