Шаргородська міська рада
Шаргородський район, Вінницька область

Привітання від міського голови з Великоднем!

Дата створення: 14:13 06.04.2018

З прекрасним святом - Світлим Христовим Воскресінням - щиро вітаю жителів Шаргородської територіальної громади, які сповідують римо-католицьку віру

Дата створення: 16:26 30.03.2018

У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни і є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри – над безнадією.

Вітання першого новонародженого у 2018 році

Дата створення: 11:12 31.01.2018

Вже за традицією, міський голова Ігор Винокур разом із начальником районного відділу РАЦС Магдалюк Людмилою вітають першого новонародженого в 2018,  4 січня першим на світ народився хлопчик. Міський голова привітав молоду сім’ю Шкваруків з первістком в сім'ї, побажав новонародженому Ельдару та його батькам міцного здоров'я, радості, благополуччя та злагоди, щоб в їхній родині завжди лунав сміх та здійснювалися найзаповітніші мрії, а також, вручив подарунок для новонародженого.

Урочисте відкриття корпусу №2 міського дитсадка №1 «Сонечко»

Дата створення: 18:51 30.01.2018

Сьогодні, 30 січня, відбулось урочисте відкриття корпусу №2 міського дитсадка №1 «Сонечко». Червону стрічку перерізали міський голова Ігор Винокур, голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій та голова райдержадміністрації Катерина Кедик.

Депутат Вінницької обласної ради Лариса Білозір провела зустріч та прийом батьків важкохворих дітей в Шаргородській міській раді.

Дата створення: 10:48 26.01.2018

Голова Благодійного фонду “Допомоги онкохворим дітям”, депутат Вінницької обласної ради Лариса Білозір 26 січня 2018 року провела зустріч та прийом батьків важкохворих дітей в Шаргородській міській раді.

Вітання міського голови з Різдвом Христовим

Дата створення: 16:22 07.01.2018

Шановні шаргородці! Від щирого серця вітаю вас зі святом Різдва Христового!