28 Березня, 2024 р., 09:12
Метою Конкурсу є утвердження історичної пам'яті українського народу, його національної свідомості, формування та поширення духовних цінностей і пріоритетів - патріотизму, відданості справі державотворення, вшанування учасників українських національно-визвольних змагань нашого народу ХХ - ХХІ століть, в тому числі героїв московсько-української війни, яку розпочала рф у 2014 році.
27 Березня, 2024 р., 16:11
Розпорядження міського голови від 27 березня 2024 р. №11 «Про скликання сорокової сесії Шаргородської міської ради 8 скликання»
26 Березня, 2024 р., 14:14
Працівники комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради, незважаючи на ситуацію в країні, продовжують працювати в установленому режимі та щоденно дбають про те, щоб громадяни похилого віку та особи з інвалідністю, отримували необхідні соціальні послуги.
26 Березня, 2024 р., 13:19
Існує міф, що лікування в денному стаціонарі є виключно платною послугою, бо Програма медичних гарантій її не покриває.
25 Березня, 2024 р., 15:52
В Україні, наразі, триває війна, руйнуються міста і села, гинуть мирні мешканці. Щоденно ми втрачаємо своїх найкращих синів та доньок, які стали на захист  Батьківщини.  Наша увага завжди прикута до карти ведення  бойових дій, адже у кожного там несуть  важку військову службу рідні, друзі, знайомі.
25 Березня, 2024 р., 14:16
Global Teacher Prize Ukraine 2024 — щорічна премія для відзначення видатних українських учителів. Переможець отримає 1 мільйон гривень на втілення власного освітнього проєкту, а також буде запрошений на Світову премію Global Teacher Prize.
25 Березня, 2024 р., 13:04
Відділ житлово-комунального господарства та екології  Управління містобудування, архітектури, житлово-комунального  господарства, екології та комунальної власності Шаргородської міської ради  інформує мешканців м. Шаргород, а саме, мікрорайон Посьолок та частина м. Шаргород, водопостачання яких здійснюється від водонапірної вежі, яка розташовано на центральному православному кладовищі, що у зв’язку проведенням, Шаргородським комунальним підприємством «Комунсервіс», ремонтних робіт, водопостачання буде відсутнє 26 березня 2024 року з 09.00 год. до 12.00 год. ранку.
21 Березня, 2024 р., 17:09
Міста, які першими зустріли велику війну. Міста, що стали синонімом опору та стійкості, проявом спротиву та звитяги, прикладом міці та незламності.
21 Березня, 2024 р., 17:01
Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.
21 Березня, 2024 р., 13:21
Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної військової адміністрації запрошує дітей учасників бойових дій віком від 5 років до лялькового театру (вул.Хмельницьке шосе 7):