Засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та протидії торгівлі людьми

Дата: 24.06.2022 09:47

З метою  сприяння здійсненню ефективної державної політики із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми, формування в суспільстві нетерпимого ставлення до насильницьких моделей поведінки, небайдужого ставлення до постраждалих осіб, насамперед дітей, усвідомлення насильства як порушення прав людини, в Шаргородській міській раді  протягом травня – червня 2022 року було проведено два засідання координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та протидії торгівлі людьми.

На засіданнях Координаційної ради були розглянуті слідуючі питання:

• про діяльність координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та протидії торгівлі людьми.
  • визначення персонально-відповідальних осіб, що здійснюють заходи у  сфері запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми  на рівні старостинських округів Шаргородської міської ради.
  • розгляд листа національної соціальної  сервісної служби України від 03.06.2022 року №0000-0204-0/8595 щодо вжиття заходів та забезпечення надання належної соціальної, правової, медичної та психологічної допомоги особам, з урахуванням внутрішньо переміщених осіб, постраждалим від сексуального насильства, вчиненого представниками держави-агресора та особам, які незаконно утримувались або перебували в полоні.

За результатами засідань були прийняті відповідні рішення.