Шаргородщина втратила ще одного воїна ЗСУ Володимира Тулубіцького з Гибалівки

Дата: 20.04.2023 11:18

Знову втрата, біль від якої не вщухає і не мине з роками. Безжальна війна та ворожа орда забрали життя ще одного нашого захисника - Тулубіцького Володимира Олександровича, 24.10.1973 року народження з села Гибалівка.

Старший солдат, старший стрілець стрілецького відділення стрілецького взводу Володимир Тулубіцький був надійним побратимом та сильним і відповідальним воїном. Односельчани та усі, хто знав Володимира запам’ятають його, як добру, щиру та світлу людину. Таким воїн ЗСУ і залишиться у пам’яті кожного з нас.

Не стало ще одного оборонця рідної землі. Володимир Олександрович героїчно загинув 18.04.2023 року під час бою з ворогом в районі населеного пункту Невельське Донецької області.

Без рідної людини залишились дружина та син.

Співчуваємо рідним та близьким полеглого Героя, поділяємо їх біль та невимовне горе. Завжди пам’ятатимем бійця, який до останнього подиху захищав рідну землю та кожного з нас.

Ніколи не забудем якою невимовно високою є ціна незалежності та свободи України.

Вічна пам'ять!

Герої не вмирають!

Про час та місце поховання воїна буде повідомлено додатково.