В селі Конатківці прощались з воїном ЗСУ Костянтином Єрмаковим

Дата: 01.09.2023 21:06

Сьогодні, 01 вересня, Шаргородщина зі скорботою та болем у серці прощалася із ще одним загиблим Героєм, нашим земляком Костянтином Олексійовичем Єрмаковим з села Конатківці.

У розквіті сил пішов із життя солдат, сапер відділення інженерно-саперного взводу Костянтин Єрмаков, який, звільняючи нашу землю від ворога,  загинув 29.08.2023 року поблизу населеного пункту Невельське Покровського району Донецької області.

Окупант забрав у матері єдиного сина, у кожного з нас захисника, у військовослужбовців  - побратима й вірного друга.

Попрощатись з полеглим воїном до його рідної домівки прийшли рідні та близькі, односельчани, побратими, духовенство, міська влада та ін..

Поховали Героя з військовими почестями на Конатковецькому кладовищі.

Нестерпно й гірко усвідомлювати, що війна забирає людські життя найкращих патріотів України. Життя тих, хто нас захищає: наших дітей і батьків, зовсім юних і старших, військових та цивільних. Таких різних, але таких дорогих нам людей.

Спочивай з Богом, дорогий наш воїне!

Доземний уклін захиснику, шана та світла пам’ять!