Володимир Барецький привітав рятівників з професійним святом

Дата: 15.09.2023 12:02

Напередодні Дня рятівника міський голова Володимир Барецький привітав колектив 34 Державної пожежно-рятувальної частини (м.Шаргород) з професійним святом.

«Ви обрали нелегку та небезпечну професію. Таку роботу можуть виконувати лише відповідальні та сильні духом люди. На жаль, для порятунку інших Вам часто доводиться ризикувати власним здоров’ям, а інколи й життям. Переконаний, що люди гідно оцінюють Вашу працю, Вашу самовідданість.

Я вдячний за врятовані життя наших громадян, високий професіоналізм, гідне виконання службових обов’язків та віддане служіння обраній справі.

Здоров’я Вам, якомога менше тривожних викликів, радості та миру!» - зазначив у вітальному слові міський голова.

За зразкове виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність, бездоганну службу, активну громадянську позицію та з нагоди професійного свята окремих працівників 34-ї Державної пожежно-рятувальної частини  нагороджено Почесними Грамотами міської ради.