Про ініціювання добровільного об'єднання територіальних громад

Дата: 07.07.2016 08:13

ШАРГОРОДСЬКИЙ  МІСЬКИЙ  ГОЛОВА

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

07 липня 2016  р.                                                                №  31

м. Шаргород

Про ініціювання добровільног об’єднання територіальних громад

Відповідно до ч. 1,2 ст. 5 Закону України  «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  :

1.     Ініціюю добровільне об’єднання територіальних громад села Козлівка Козлівської сільської ради,  в Шаргородську територіальну громаду з центром у місті Шаргород.

2.     Завідуючій загальним відділом Коломієць В.П. шляхом оприлюднення через ЗМІ (газета «Шаргородщина», офіційний сайт міської ради) провести обговорення щодо можливого добровільного об’єднання вищезгаданих територіальних громад.

3.     Секретарю міської ради Мельник О.К. після проведення обговорення включити до порядку денного чергової сесії міської ради 7 скликання питання про добровільне об’єднання територіальних громад села Козлівка Козлівської сільської ради,  в Шаргородську територіальну громаду з центром у місті Шаргород.

4.     Контроль за виконання даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                       Ігор ВИНОКУР