У Шаргородському ДНЗ №2 було проведено Тиждень безпеки руху

Дата: 20.11.2017 09:38

У рамках проведення у державі Тижня  з безпеки дорожнього руху з 13 листопада по 19 листопада 2017 р., з ціллю попередження виникнення дорожньо-транспортного травматизму учасників навчально-виховного процесу у Шаргородському ДНЗ №2 було  проведено Тиждень безпеки руху.

Метою проведення Тижня безпеки  дорожнього руху є:

• удосконалення знань та вмінь дітей з правил дорожнього руху;
  • використання отриманих знань в практичній діяльності.

Вся робота  упродовж Тижня проводилась у відповідності до затвердженого плану.  Заходами були охоплені всі вікові групи, педагоги та батьки.  Педагоги закладу реалізували різні форми роботи та теми заходів з основ безпеки руху дітей для різних вікових груп. З дітьми  були проведені заняття,  бесіди, різні види ігрової діяльності (дидактичні, сюжетно-рольові, рухливі, спортивні), піші переходи.

Усі ці заходи сприяли формуванню у дітей свідомого та відповідального ставлення до особистої безпеки, готовність до  обґрунтованих вчинків у різноманітних дорожніх ситуаціях відповідно до діючих правил дорожнього руху.