Відкриття памятника Т.Г.Шевченку

Дата: 10.03.2016 14:45

9 березня 2016 року, в центрі міста Шаргород відбулись урочисті заходи з нагоди відкриття  пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку.

В даних заходах взяли участь міський голова І.Винокур, за ініціативи якого і постав в центрі міста пам’ятник Великому Кобзареві , перший заступник голови райдержадміністрації В.Роздоба, заступник голови районної ради В.Федоришин, голова ВО «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка В.Пастушенко, керівники підприємств, установ та організацій району з членами їх колективів, представники політичних партій та громадських організацій району, учні місцевих загальноосвітніх навчальних закладів.

На урочисті заходи був запрошений заслужений художник України, член Національної спілки художників України, скульптор, автор пам’ятника  - Володимир Оврах з міста Вінниці зі своєю сім’єю.

Урочисту частину відкрив Народний аматорський хоровий колектив районного Будинку культури  з твором Т.Г.Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий» До вітального слова запрошений міський голова – Ігор Винокур, перший заступник голови райдержадміністрації В.Роздоба , скульптор – Володимир Оврах.

Почесне право перерізати стрічку надали міському голові Ігорю  Винокуру та першому  заступнику голови  районної державної адміністрації Валерію Роздобі.

Зворушливий уривок із твору Т. Г. Шевченка «І мертвим і живим»  виконав лауреат другої премії обласного конкурсу читців «Кобзар і Україна» 2015 року, переможець районних конкурсів читців 2015 та 2016 років, учень Слободо-Шаргородської СЗШ І-ІІІст. Ілля Паламарчук.

Вшановуючи пам'ять Т. Г. Шевченка,  учасники урочистого зібрання   поклали живі квіти та корзини  до підніжжя пам’ятника.