Підвищення тарифів на комунальні послуги

Дата: 27.03.2017 14:48

ШАРГОРОДСЬКА МІСЬКА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

23500,  вул.  Поштова, 13 м.Шаргород, Вінницька обл.

тел. (04344) 2 –13 –69, 2-25-78 shmr23500@ukr.net

__________________   №________

Підвищення тарифів на комунальні послуги !

Шановні керівники підприємств та організацій, а також мешканці м.Шаргород та с.Поляна, діючі тарифи на послуги, які надає Шаргородське КП «Комунсервіс» для мешканців житлового фонду та організацій не відшкодовують фактичних витрат підприємства. Дані послуги та діючі тарифи на них є збитковими з наступних причин.

Тарифи на комунальні послуги не змінювалися з 27 березня 2015 року. За цей період значно зросли ціни на паливно – мастильні матеріали, електроенергія подорожчала на 50 відсотків, матеріали та запасні частини на 100 відсотків. Мінімальна заробітна плата, котру закон зобов’язує  виплачувати працівникам з 1 січня 2017 року збільшилась із 1218 гривень до 3200 гривень, тобто зросла майже втричі.

В зв’язку з вище наведеними обставинами у 2016 році Шаргородське КП «Комунсервіс» понесло збитки в розмірі 156 тисяч гривень за надання послуг з водопостачання. Збитки від надання такої важливої послуги, як вивезення твердих побутових відходів, склали 47 тисяч гривень.

Ситуація, як бачимо, непроста. Тому є нагальна потреба в підвищенні цін на комунальні послуги.

Вище вказані обставини слугували підґрунтям для звернення Шаргородського КП «Комунсервіс» про винесення на чергову сесію міської ради питання про затвердження цін на комунальні послуги, яке надійшло на адресу Шаргородської міської ради 22.03.2017 року за вх.№297/02-9.

У зв'язку з цим планується підвищення тарифів на надання наступних послуг:

-  тариф на послуги водопостачання для населення з ПДВ – 11,95 грн. за 1 м. куб.;

-  тариф на послуги водопостачання для бюджетних установ з ПДВ – 12, 49 грн. за 1 м. куб.;

-  тариф на послуги водопостачання для госпрозрахункових підприємств з ПДВ – 12,70 грн. за 1 м. куб.;

-  тариф на послуги водовідведення для населення з ПДВ – 7,37 грн. за 1 м. куб.;

-  тариф на послуги водовідведення для бюджетних установ з ПДВ – 7,50 грн. за 1 м. куб.;

-  тариф на послуги водовідведення для госпрозрахункових підприємств з ПДВ – 7,57 грн. за 1 м. куб.;

- тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів для населення з ПДВ – 73,71 грн. за 1 м. куб.;

- тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів для бюджетних установ з ПДВ – 75,05 грн. за 1 м. куб.;

- тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів для госпрозрахункових підприємств з ПДВ – 77,06 грн. за 1 м. куб.

Зауваження та пропозиції щодо встановлення (підвищення) тарифів на послуги із водопостачання, водовідведення та вивезення твердих побутових відходів, будуть прийматися протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта про встановлення тарифів (проект рішення сесії)  за телефонами: 2-11-91 (Шаргородське КП «Комунсервіс») та 2 -21- 62 (Виконавчий комітет Шаргородської міської ради).

Міський голова                                                         Ігор Винокур