Щиро вітаю жителів територіальної громади, які сповідають римо-католицьку віру з Різдвом Христовим!

Дата: 21.12.2018 15:00

Щороку Ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки. Її промені несуть радість у кожну сім’ю, у кожну домівку. Сподіваюсь, що у Різдво Христове всі віруючі щиро звернуть свої помисли до заповідей Божих як вічних цінностей у відносинах між людьми, щоби надалі сповідувати їх щодня.

З сердечною теплотою бажаю добра і благополуччя, злагоди і любові вашим родинам! Нехай збудуться найзаповітніші мрії. Зичу міцного здоров’я, достатку, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі! Гарних і радісних свят!

З повагою,

Міський голова       Ігор  Винокур