До відома громадян
ПРО ВИПЛАТУ ПІЛЬГ У ГРОШОВІЙ ФОРМІ
Відповідно Постанови Кабінету Міністрів України №373 від 17 квітня 2019 року «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» передбачено, що з 1 жовтня 2019 року надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг проводиться у грошовій (безготівковій та готівковій) формі.
За заявою пільговика виплата пільги може здійснюватися у готівковій формі з місяця, що настає за місяцем подання заяви структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня), у якій зазначаються виплатні реквізити рахунку відкритого в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”.
З метою недопущення соціальної напруги серед населення та вчасного опрацювання нарахувань на житлово-комунальні послуги особам, які мають право на пільги, управління соціального захисту населення просить Вас донести дану інформацію до пільгової категорії населення та посприяти у поданні ними заяв для виплати пільг у грошовій формі через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта” до 15 травня 2020 року.
Управління соціального захисту населення Шаргородської РДА