Подаруй дитині свято !

Дата: 11.12.2020 16:18

До відома суб’єктів підприємницької діяльності Шаргородської громади.

10.12.2020 Виконавчим комітетом Шаргородської міської ради Жмеринського р-ну Вінницької області прийнято рішення про здійснення заходів щодо проведення різдвяних та новорічних свят на території Шаргородської громади.

У зв’язку з цим Виконавчий комітет Шаргородської міської ради Жмеринського р-ну Вінницької області,  з метою реалізації  заходів  щодо різдвяно-новорічних свят  та придбання подарунків для дітей запрошує  фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, що здійснюють свою діяльність на території Шаргородської громади  подати свої пропозиції з приводу можливої  співпраці для закупівлі   новорічних подарунків  для дітей.

Інформацію просимо надіслати на електронну адресу Шаргородської міської ради Жмеринського району Вінницької області: shmr23500@ukr.net.  Довідка за тел.: 2-23-50.