У Шаргороді відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку на честь Дня Соборності України

Дата: 22.01.2021 15:42

День Соборності — свято, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Акт Злуки – це знакова історична подія, яка далека у часі, але близька нам за духом. Відзначення річниці Злуки стало ще однією нагодою для об'єднання суспільства навколо ідеї державності. Ми всі різні, але одностайності у повазі до своєї Батьківщини.

Сьогодні, 22 січня 2021 року, у Шаргороді відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку на честь Дня Соборності України.

У церемонії  взяли участь: голова міської ради Володимир Барецький, секретар міської ради Катерина Кедик, заступники голови міської ради Людмила Петелько, Артем Соляник та Андрій Майданюк, керуючий справами міськвиконкому Ігор Кушнір, заступник голови райдержадміністрації Микола Гавліцький, заступник керівника виконавчого апарату районної ради, керуючий справами Володимир Загороднюк та ін..

З Днем Соборності України, шановні шаргородці!