Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії організаційного відділу виконавчого комітету міської ради

Дата: 25.01.2021 18:24

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної

посади спеціаліста І категорії організаційного відділу

виконавчого комітету міської ради

Шаргородська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії організаційного відділу виконавчого комітету міської ради.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:

- вищу освіту не нижче ступеня бакалавра;

- знають вимоги чинного законодавства з місцевого самоврядування та інших актів законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків;

- вільно володіють державною мовою;

- вміють працювати на персональному комп’ютері в  режимі користувача та готувати аналітичні довідки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографію;

- дві фотокартки розміром 4x6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копія реєстраційної картки платника податків;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Подати документи для участі у  конкурсі на заміщення вакантної посади можна за адресою: Вінницька область, м. Шаргород,  вул. Героїв Майдану, 224, кабінет 106.

Документи  приймаються протягом 30-ти  календарних днів з дня оприлюднення оголошення (до 26 лютого 2021 року).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою за телефоном 096-54-25-113.

Розпорядження