Населенню громади – якісну питну воду

Дата: 28.01.2021 09:52

27 січня 2021 року в залі засідань Шаргородської міської ради   відбулась робоча нарада з директорами комунальних підприємств та головами громадських спілок сіл,  прилеглих до Шаргородської міської ради.  Одним із важливих  питань,  які розглядались  - це реорганізація комунальних підприємств, громадських спілок  з метою створення єдиної організаційної, цінової, правової системи  для  забезпечення населення якісною питною водою.

Нараду, яку було  проведено  за ініціативи управління  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, екології та комунальної власності Шаргородської міської ради,  провели: заступник міського голови Артем Соляник, начальник управління Микола Ліщина, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля Олексій Черкевич та директор КП «Комунсервіс» Шаргородської міської ради Микола Ведецький.