Укладено угоду про співробітництво на 2021 рік

Дата: 03.02.2021 11:01

2 лютого 2021 року міський голова Шаргородської територіальної громади Володимир Барецький та директор Шаргородської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Ніна Кушнір уклали угоду про співробітництво на 2021 рік.

Ця угода регламентує тісну співпрацю між Шаргородською міською радою та районною філією ОЦЗ й має на меті більш активне розв’язання проблемних питань зайнятості жителів громади.

Під час зустрічі міський голова В. Барецький  та директор Шаргородської районної філії Н. Кушнір  обговорили питання  організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердження видів робіт та прогнозування видатків, передбачених на організацію таких робіт у 2021 році.

Першочерговим постало питання організації тимчасових робіт по благоустрою придорожніх смуг та кладовищ, які планується проводити  за рахунок коштів місцевого бюджету та за участю осіб, які перебувають на обліку у пошуку роботи в районній службі зайнятості.

Співпраця продовжується.

Шаргородська районна філія Вінницького ОЦЗ