Міським очисним спорудам – бути !

Дата: 05.02.2021 11:56

04 лютого 2021 року на запрошення Шаргородського міського голови Володимира  Барецького  міську раду відвідав директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Микола Ткачук та експерт з питань ЖКГ Юрій Гайворонський.

В робочій  нараді,  яка  відбулась за участю міського голови Володимира Барецького,  заступника міського голови Артема Соляника, начальника управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, екології та комунальної власності Миколи Ліщини, начальника відділу житлово-комунального господарства та екології Олексія Черкевича, директора КП «Комунсервіс» м. Шаргород Миколи Ведецького.

Ключове питання, яке розглядалось  - створення нової каналізаційної системи та будівництво  міських очисних споруд,  потужністю 800 м3  з урахуванням користувачів с. Слобода  Шаргородська та с.Гибалівка.

Після перемовин учасники наради відвідали існуючі, орендовані КП «Комунсервіс» м. Шаргород,  очисні споруди, власником яких є ТОВ «Шаргородський маслозавод», потужністю 200 м3.

Підсумовуючи, прийнято рішення  розпочати роботу по  визначенню земельної ділянки під  розміщення очисних споруд та збір вихідних даних на проектування  об’єкта.

Управління містобудування, архітектури, житлово-комунального

господарства, екології та комунальної власності