Привітання для ювіляра!

Дата: 05.02.2021 17:15

Сьогодні,  5 лютого 2021 року, святкує свій ювілей  гарна людина, чудовий музикант, акомпаніатор Шаргородського будинку дитячої та юнацької творчості Пасько Юрій Васильович.

За час  роботи проявив себе, як відповідальний фахівець, сумлінний, наполегливий, цілеспрямований та ініціативний педагог, майстер своєї справи. Його педагогічна майстерність базується на глибоких знаннях, що дає можливість забезпечувати достатній рівень викладання та здатність передавати знання  своїм вихованцям.

Завдяки майстерності Юрія Васильовича мистецькі заходи проходять на високому рівні, як у закладі позашкільної освіти, так і на районній сцені.

Від імені  міського керівництва ювіляра привітала заступник  Шаргородського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Петелько Людмила Василівна.  В адресу іменинника, начальником відділу освіти і спорту міської ради та керівником БДЮТу  було сказано багато теплих слів, побажань творчих здобутків, успішних вихованців, вдячних батьків і  міцного здоров’я!