Громадська організація «Рада ОСББ» - запрошує до співпраці

Дата: 15.02.2021 15:31

На адресу управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, екології та комунальної власності Шаргородської міської ради  від Управління розвитку територій та інфраструктури Вінницької ОДА  надійшла інформація щодо співпраці громадської організації «Рада ОСББ» яка має можливість в сприянні розвитку та створенню ОСББ в багатоквартирних будинках з управителями у разі їх призначення через конкурс органів самоврядування.

В разі зацікавленості, надаємо інформацію щодо  контактної особи громадської організації  «Рада ОСББ» - Наталія Мрочко, м.т.  067 – 974 – 04 – 15.

Контактна особа в управлінні  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, екології та комунальної власності міської ради, начальник відділу ЖКГ та екології - Олексій Черкевич, м. т. 097 – 249 – 99 – 05, (для довідок).

Управління містобудування, архітектури,

житлово-комунального господарства,

екології та комунальної власності міської ради