Для боротьби з негодою залучено всі наявні ресурси

Дата: 15.02.2021 17:32

Шановні шаргородці!  Складні метеоумови, снігопади, пориви вітру, хуртовини принесли неабиякі незручності для жителів нашої громади.

Снігові перевії заблокували більшість сіл. Особливо це сталося в селах Будне, Писарівка, Івашківці, Конатківці, Андріївка, Козлівка та ін..

Для розчистки доріг від сніжних наметів на території нашої громади було задіяно шість одиниць техніки Шаргородського дорожнього управління. На прохання міської влади до розчистки доріг долучилися підприємці, серед них: ФГ «Плебанівський Сад» (Соколовий П.Й.), ТОВ «Агрофірма Шаргород» (Броварник Р.В.), СТОВ «Хлібороб» (Кокиза Т.В.), ФГ «АгроДар» (Дідик С.П.), ФГ «Врожайне» (Дідик С.П.), ФГ «Колісник О.В.» (Колісник О.В.), ТОВ «СХК Вінницька промислова група» (Дебіта В.М.), ПП "Агроцентр" (Сосна М.П.), ФГ «П.М.І.» (Півторак М.І.), .

Також роботи по розчищенню доріг оперативно та якісно виконували працівники КП «Комунсервіс» (Ведецький М.А.).

В короткий термін вдалося розблокувати найскладніші ділянки доріг до наших населених пунктів.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто відгукнувся на наше прохання і допоміг подолати наслідки негоди.