Міський голова Володимир Барецький привітав срібного призера Чемпіонату України з боксу Ігоря Ковтуна

Дата: 16.02.2021 11:20

Сьогодні, 16 лютого 2021 року, перед початком сесії міської ради, міський голова Володимир Барецький привітав вихованця Шаргородської дитячо-юнацької спортивної школи, срібного призера Чемпіонату України з боксу серед чоловіків до 22 років - Ковтуна Ігоря Сергійовича.  За високі досягнення в спорті  і вагомий внесок в розвиток фізичної культури і спорту Шаргородщини міський голова нагородив спортсмена Грамотою та грошовою винагородою, побажав подальших успіхів та нових вершин на ниві спорту.

Юний боксер на своєму рахунку вже має велику кількість змагань та чимало перемог:

2015 рік - Чемпіон Всеукраїнського Турніру сильніших з боксу серед юнаків.

2015 рік - 5 місце на Чемпіонаті Європи з боксу (м. Анапа).

2018 рік - Чемпіон України з боксу (м. Житомир).

2019 рік - Чемпіон України з боксу (м. Дніпро).

2019 рік - бронзовий призер Чемпіонату Європи з боксу (Болгарія, м.Софія).

2019 рік - кращий спортсмен року у Вінницькій області.

2020 рік – бронзовий призер Кубку України з Боксу серед чоловіків.

2021 рік - срібний призер Чемпіонату України з боксу серед чоловіків до 22 років ( м.Чернівці).

Тож, Ігоре,  вітаємо з перемогою! Прославляй і надалі своїми досягненнями рідну Шаргородщину на Всеукраїнських і міжнародних рівнях!

Нехай майстерність зростає, а професіоналізм приносить нагороди!