Відбулася шоста сесія міської ради 8 скликання

Дата: 16.02.2021 17:02

Сьогодні, 16 лютого поточного року, відбулася шоста сесія міської ради 8 скликання під головуванням міського голови Володимира Барецького.

В роботі сесії прийняли участь: голова Жмеринської районної ради Анатолій Бешлей, депутат обласної Ради Валентина Вельган.

На сесії міської ради були присутні 23 депутати міської ради із 26-ти. Також на пленарному засіданні були присутні заступники міського голови, керуючий справами, начальники відділів та управлінь виконавчого органу ради, представники громадськості, засобів масової інформації. Транслювання сесії проводилось в онлайн режимі.

Перед початком сесії заступникам міського голови та керуючому справами урочисто було вручено службові посвідчення, депутатам відповідно було вручено посвідчення депутата міської ради 8 скликання  і нагрудний знак.

У ході роботи шостої сесії міської ради депутати розглянули, обговорили та прийняли 61 рішення, винесене на розгляд порядку денного сесії.