Зустріч з метою покращення інклюзивного середовища у Шаргородській територіальній громаді

Дата: 18.02.2021 17:18

Сьогодні, 18 лютого 2021 року, відбулася зустріч голови Шаргородської міської ради Володимира Барецького, секретаря міської ради Катерини Кедик,  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Людмили Петелько та директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шаргородської міської ради Альони Куцолапської з питань покращення інклюзивного середовища у  Шаргородській територіальній громаді та залучення додаткових ресурсів за рахунок грантових програм в рамках конкурсу від представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за підтримки Агенства США з Міжнародного Розвитку (USAID), для поліпшення соціально-економічних умов життя в громаді та соціальної згуртованості населення.