Школярі Шаргородської територіальної громади взяли участь в акції «Ангели пам’яті»

Дата: 19.02.2021 14:05

З метою вивчення та шанування історії України та шляху до Незалежності нашої Держави, вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні   учні усіх закладів загальної середньої освіти Шаргородської територіальної громади взяли активну участь  у всесвітній тихій акції «Ангели пам’яті».

В рамках цієї акції діти розміщували білі паперові ангели на деревах в пам’ять про загиблих в розстрілах, які почалися 18 лютого 2014 року на вулиці Інститутській у Києві.

Також в закладах освіти проведено тематичні заходи, круглі столи, бесіди про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися в листопаді 2013 року-лютому 2014 року та про їх учасників.