Нарада педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти, лідерів учнівського самоврядування та їх заступників

Дата: 18.02.2021 16:03

18 лютого 2021року на базі БДЮТу відбулась  нарада педагогів – організаторів закладів загальної середньої освіти, лідерів учнівського самоврядування та їх заступників.

Засідання проводили  директор Буряк Юлія Іванівна, методист Левадна Лариса Василівна, практичний психолог Андрійчук Олена Антонівна. Були  обговорені питання співпраці КЗ Шаргородського будинку дитячої та юнацької творчості і закладів освіти територіальної громади.

Для лідерів та їх заступників  організовано тренінг на тему: «Лідер і  лідерство». Під час засідання було намічено ряд добрих справ на ІІ семестр навчального року та підведені підсумки роботи за І семестр, а саме:

• проведено дві відео конференції в  онлайн режимі для лідерів учнівського самоврядування за участі лідера районної громадської організації «Лідери Шаргородщини» Мудрак Марини;
  • конкурс фотоколажів «Діти України за мир!»;
  • конкурс відеороликів до Дня козацтва «Козацькому роду нема переводу»;
  • конкурс фотосвітлин «Герої поміж нас!»;
  • конкурс фотокомпозицій «Еко-мода» та «Міс Осінь»;
  • засідання лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів в  день самоврядування ( 7 грудня) на тему: «Учнівське самоврядування – спосіб організації життя колективу»;
  • акція до Дня Святого Миколая  ( виготовлення  листівок, новорічних іграшок, листів – вітань для воїнів – земляків);
  • конкурс солістів – вокалістів та читців «Зіркова мрія»;
  • конкурс літературно – музичних спортивних мінікомпозицій «Молодь обирає здоровя».