Відділ державної реєстрації актів цивільного стану інформує

Дата: 25.02.2021 09:10

За інформацією Шаргородського районного відділу  державної реєстрації актів цивільного стану Центрально-Західного  управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький) у 2020 рік на теренах колишнього Шаргородського району зареєстровано 398 народжень: хлопчиків – 201, дівчаток – 197.

Найпопулярніші імена, якими названо хлопчиків: Матвій, Дмитро,  Олександр, Іван, Максим, Назар; дівчаток - Анна, Вікторія, Валерія, Софія, Соломія, Марія.

Серед рідковживаних імен: Авенір, Даніель, Іброхім, Мікаель, Анна-Марія, Еріка Меган, Меланія, Елін, Жасмін, Сюзанна.

На весільний рушник стало 222 подружні пари, з них 129 в місті Шаргород.

Найчисельніша категорія осіб, що одружились – це жінки та чоловіки віком 21-25 років. Двом наймолодшим нареченим виповнилось по 16 років, найстаршому нареченому виповнилось 75 років. 4 шлюби зареєстровано з іноземними громадянами.

Розірвали шлюб 65 громадян у відділі ДРАЦС та 264 громадян в судовому порядку. Найбільша категорія громадян, які розірвали шлюб  віком 40 років і більше.

Спостерігається і невтішна статистика. За  2020 рік зареєстровано 821 смерть, що перевищує народжуваність у два рази.

Що стосується Шаргородської міської територіальної громади, то необхідно зазначити, що у 2020 році тут народилось 207 дітей, шлюбів зареєстровано - 147. На жаль, 340 осіб померли.

Шаргородський районний відділ державної

реєстрації актів цивільного стану Центрально-Західного