На засіданні виконавчого комітету Шаргородської міської ради розглянуто 20 проектів рішень

Дата: 25.02.2021 09:34

24  лютого 2021 року відбулося засідання виконаного комітету Шаргородської міської ради, під час якого було розглянуто 20 проектів рішень.

Засідання провів голова виконавчого комітету, Шаргородський міський голова Володимир Барецький. Окрім членів виконавчого комітету в даному заході взяли участь запрошені підприємці та представники громадськості.

Під час розгляду питань порядку денного члени виконкому обговорили та прийняли відповідні рішення. Ключовими питаннями порядку денного було обмеження продажу алкогольних напоїв на території Шаргородської громади, організація роботи ринків, затвердження графіку виїзду сімейних лікарів в населені пункти Шаргородської територіальної громади.

Виконавчий комітет міської ради розглянув ряд інших планових питань.

Завершуючи проведення засідання, міський голова Володимир Барецький подякував всім членам виконавчого комітету за злагоджену і плідну працю.