Нарада з особами, які виявили бажання брати участь у здійсненні охорони громадського порядку

Дата: 25.02.2021 15:33

В Шаргородській міській раді нещодавно відбулась робоча нарада за участю заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Соляника А.С., голови громадського формування з охорони громадського порядку в м.Шаргород «Сокіл» Дончака М.І., а також членів зазначеного громадського формування, представників правоохоронних органів та осіб, які виявили бажання брати участь у здійсненні охорони громадського порядку на підпорядкованій Шаргородській територіальній громаді території.

На даній  нараді розглядалися організаційні питання щодо функціонування та діяльності ГФ «Сокіл». Проведення наступної наради планується 11.03.2021 року о 10.00 год. (зала засідань Шаргородської міської ради).