Поетеса модерної доби

Дата: 25.02.2021 16:34

25 лютого 2021 року в Україні відзначається 150 річниця від дня народження Лесі Українки – видатної української поетеси, перекладача, культурного діяча.

Ніжна, але сильна духом, пройнята прометеївським вогнем любові до людей, Леся Українка – неперевершений поет боротьби, поет-патріот. Її твори надихають, додають сил та впевненості.

З нагоди ювілейного дня народження письменниці в нашій книгозбірні міської бібліотеки для дітей оформлена літературна викладка – шана «Поетеса модерної доби».

Представлена література дасть можливість помандрувати стежками нелегкої долі поетеси, а також познайомить з її невмирущими творами.