Розпочато розробку Стратегічного плану розвитку Шаргородської територіальної громади на період до 2030 року

Дата: 26.02.2021 15:28

Сьогодні, 26 лютого 2021 року, відбулось перше засідання робочої групи із підготовки  Стратегічного плану  розвитку Шаргородської територіальної громади на період до 2030 року.

Засідання провів Шаргородський міський голова, керівник робочої групи Володимир Барецький. В даному заході взяли участь члени робочої групи із розробки Стратегічного плану.

Під час розгляду питань порядку денного було зазначено важливість  Стратегічного плану  розвитку Шаргородської територіальної громади на період до 2030 року, так як Стратегія - це фундамент нашого майбутнього і чіткий план до виконання, який буде розрахований на 10 років. Це - термін, за який можна змінити вигляд громади і почати змінювати її зміст.

Центральний фокус Стратегічного плану розвитку Шаргородської міської ради – створення кращих умов для життя, навчання, роботи кожного громадянина і одночасно — створення яскравого, привабливого образу нової громади. Стратегія розвитку дасть змогу кожному мешканцю, зацікавленим  інвесторам, організувати скоординовану спільну діяльність задля сталого розвитку нашого краю.

Завершуючи засідання робочої групи, міський голова Володимир Барецький надав доручення керівникам галузевих управлінь, відділів у найкоротший термін розробити пропозиції щодо розвитку Шаргородської територіальної громади.