Робота щодо благоустрою міста Шаргорода продовжується

Дата: 26.02.2021 20:21

Сьогодні, 26 лютого 2021 року,  в місті Шаргород в черговий раз   відбулась зустріч міського голови Володимира Барецького  з  представниками міського комунального підприємства «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Як зазначалось раніше, міським головою Шаргородської територіальної громади Володимиром Івановичем Барецьким  ініційовано та вже розпочато комплекс заходів щодо розробки концепції з метою благоустрою окремих частин міста.

Сьогодні делегація на чолі з першим  заступником директора КП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури» Сергієм Юрьєвим представила на розгляд робочої групи  проєктні пропозиції по благоустрою центральної частини міста Шаргород.

Тож певні напрацювання уже є. Робота в даному напрямку продовжується.