Новини спорту

Дата: 01.03.2021 18:53

27 лютого поточного року  в Ямполі проходив Чемпіонат Вінницької області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років (2004-2006 рр.н.) та Відкрита дитяча ліга з дзюдо серед юнаків та дівчат 2007-2009 рр.н.

Близько 150 спортсменів з Шаргорода, Іллінців, Ямполя, Мурованих Куриловець, Жмеринки, Ладижина, Могилева Подільського та Вінниці на 2-х татамі змагалися за призи Чемпіонату та Дитячої ліги.

Команди Шаргородської громади представляли вихованці тренерів-викладачів Коваля Олександра (КДЮСШ), Коваля Віктора (КДЮСШ), Паламарчука Богдана (КДЮСШ), Коломійця Василя (СК «ДЗЮДОКА»), Ясінського Олександра (СК «СЕНСЕЙ»)

Результати виступів наших спортсменів на Чемпіонаті області серед юнаків та дівчат до 18 років (2004-2006 рр.н.):

Оганесян Арарат –І м.

Кірілов Олексій – І м.

Діхтяренко Дар’я –І м.

Деркач Андрій – ІІ м.

Андрієць Андрій – ІІ м.

Дитяча ліга дзюдо серед юнаків та дівчат (2007-2009 рр.н.)

Томчук Денис – І м.

Крикун Денис –І м.

Сапіжак Ілля – ІІ м.

Шевчук Олексій – ІІ м.

Стасюк Олександр – ІІ м.

Письменний Даніїл – ІІІ м.

Шкварук Аліна – ІІІ м.

Шкварук Максим – ІІІ м.

Безкоровайна Ксенія – ІІІ м.

Сандул Любов – ІІІ м.

В командному заліку серед територіальних громад  наша команда виборола друге місце в Чемпіонаті області та перше в дитячій лізі, поступившись лише команді м. Вінниці.

В командному заліку серед ДЮСШ та СК на чемпіонаті області наша КДЮСШ стала дев’ятою.

По Дитячій лізі – КДЮСШ отримала третє місце.

КЗ «Шаргородська комплексна

дитячо-юнацька спортивна школа»