За новими технологіями майбутнє

Дата: 02.03.2021 16:49

02 березня 2021 року в міській раді працювали представники організації SmartFarming – комплексного інтегратора технологій в агробізнесі.

В зустрічі взяли участь: Скальський В.В. – голова постійної комісії Вінницької обласної Ради з питань стратегічного розвитку, інвестицій та місцевого самоврядування, Матусяк С.В. – заступник Вінницького міського голови, радник Шаргородського міського голови, Бешлей А.В. – голова Жмеринської районної ради, Барецький В.І. - міський голова, Кедик К.С. -  секретар міської ради, Голоднюк В.М. - начальник відділу земельних ресурсів міської ради, окремі депутати міської ради, начальники відділів та управлінь, громадськість.

SmartFarming запропонувала  до уваги учасників зустрічі презентаційну карту використання земель сільськогосподарського призначення. Даний цифровий продукт дає можливість користувачу (замовнику) вести постійний моніторинг наявних земельних ділянок із зазначенням форми власності, цільового призначення, площі і т.д..

По завершенню презентаційної частини зустрічі, спікери відповіли на ряд запитань, які виникли в ході зустрічі.  Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису