Відшкодування за перевезення пільгової категорії населення

Дата: 03.03.2021 16:17

03 березня 2021 року в приміщені  Шаргородської  міської  ради відбулась робоча зустріч міського голови з пасажирськими перевізниками, які працюють на території Шаргородської міської ради, а саме:  Бабаком О.О., Костуром А.В. та Кушніром М.І..

Зустріч ініціював та провів міський голова Володимир  Барецький. Також в даному заході взяли участь: заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Артем Соляник та Людмила Петелько, начальник управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, екології та комунальної власності Микола Ліщина, начальник управління фінансів та економічного розвитку Наталія Дубчак.

Головним питанням наради було -   відшкодування за перевезення пільгової категорії населення.

За результатами зустрічі,  міський голова Володимир Барецький доручив керівникам структурних підрозділів міської ради розробити положення про відшкодування за перевезення пільгової категорії населення та економічно обґрунтувати тарифи на пільгове перевезення. Володимир Іванович одночасно доручив підготувати необхідні матеріали і документи та подати на розгляд чергової  сесії міської ради.

Управління містобудування, архітектури, житлово-комунального

господарства, екології та комунальної власності