Серед пріоритетів роботи міської влади – санітарна очистка та благоустрій територій

Дата: 04.03.2021 16:21

Сьогодні, 04 березня 2021 року, міський голова Володимир Барецький,  продовжуючи зустрічі з жителями Шаргородської територіальної громади щодо покращення благоустрою територій,  поспілкувався  з мешканцями багатоквартирних житлових будинків №274, 276, 278, 282, які розташовані в місті Шаргород по центральній вулиці Героїв Майдану. У зустрічі взяв участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Артем Соляник.

Володимир Іванович акцентував увагу присутніх на необхідності приведення в належний вигляд прибудинкових територій та облаштування паркану навколо вищевказаних будинків.

В результаті обговорення проблемних питань, мешканцями чотирьох домів  було прийнято спільне рішення щодо створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

«Наразі тривають активні роботи щодо благоустрою території  Шаргородської  громади. Необхідно  докласти чимало зусиль, щоб навести належний санітарний порядок. А цього можливо досягти лише спільними зусиллями» - зазначив Володимир Барецький.